Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler Jakości CMM

Pratt & Whitney Rzeszów S.AO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór jakościowy części - kontrola międzyoperacyjna ( projektor pomiarowy, maszyna CMM), kontrola ostateczna

  • Obsługa SAP QM (wypisywanie zawiadomień jakościowych i zarządzanie nimi, wyciąganie raportów jakościowych z SAP)

  • Uczestnictwo w działaniach Kliniki Jakościowej, Zespołach RCCA

  • Współpraca ze służbami technologicznymi i centralnymi służbami jakościowymi - raporty, analizy

  • Przeprowadzanie badań R&R oraz korelacji sprawdzianów

  • Raportowanie wyników do Inżyniera Nadzoru Jakości, Technologa

  • Wsparcie prowadzonych projektów, obniżki kosztów złej jakości

  • Realizacja innych zadań wynikających z potrzeb Przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość obsługi komputera - pakiet MS-Office

  • Umiejętność prawidłowej organizacji pracy własnej i zespołu

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Znajomość SAP QM (mile widziana)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości i obsługi maszyn CMM - mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Interesuje Cię atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Istotny jest dla Ciebie pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)

  • Chciałabyś/Chciałbyś stać się częścią zespołu który uczy i motywuje do działania

  • Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Chciałabyś/Chciałbyś rozwijać Swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w programie Scholar – dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Przewiń do profilu firmy