Oferta pracy

Młodszy Kontroler Jakości

MULTEAFILO firmie

  • Dobrzyca (pow. pleszewski)

    Dobrzyca (pow. pleszewski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola wyrobów gotowych pod kątem parametrów pakowania

  • ocena sensoryczna surowców i produktów gotowych

  • kontrola wejściowa materiałów opakowaniowych i surowców

  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

  • potwierdzanie zgodności produktów finalnych ze specyfikacją

  • działania w zgodzie z zaleceniami HACCP, ISO oraz IFS

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe, mile widziani studenci i absolwenci kierunków: technologia żywności, towaroznawstwo i pokrewnych

  • zainteresowanie kontrolą jakości w branży spożywczej

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat w systemie zmianowym

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

  • ciekawy pakiet socjalny (m.in. możliwość udziału w wycieczkach firmowych, spotkaniach integracyjnych, bonusy świąteczne, konkursy dla dzieci pracowników)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • bonus świąteczny

  • nagrody za pomysły usprawniające pracę

MULTEAFIL

Jesteśmy stabilną i stale rozwijającą się międzynarodową firmą, która specjalizuje się w produkcji herbaty. Działamy w sektorze B2B współpracując z największymi koncernami, a nasze produkty eksportujemy do krajów na każdym kontynencie. Wyróżnia nas elastyczność, ekspercka wiedza i unikalne doświadczenie budowane przez lata działalności w branży. Dzięki wysokim standardom jakości i indywidualnemu podejściu do klienta z powodzeniem wspieramy naszych partnerów na rynku herbaty.

Przewiń do profilu firmy