Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Jakości

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

    Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    MŁODSZY KONTROLER JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Gliwice
    seo/2019

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    * przestrzeganie zasad BHP;
    * drobne prace manualne;
    * kontrola komponentów wyprodukowanych na hali pod kątem wad
    technicznych i wizualnych.

    WYMAGANIA:

    * dyspozycyjność;
    * mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub kontroli
    jakości.

    OFERUJEMY:

    * umowę o pracę;
    * pracę w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00) lub
    trzyzmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00);
    * możliwość zdobycia doświadczenia;
    * możliwość szybkiego przejścia pod firmę;
    * 30zł na karcie pracowniczej do wykorzystania na stołówce;
    * możliwość grupowego ubezpieczenia na życie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

    Administratorem danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower, ul. Gwiaździsta 66.

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółki zależne i powiązane z Work Service S.A. administratorami danych osobowych są również: Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Industry Personnel Services Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Sellpro Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14; Work Service International Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66.

    Dane przetwarzane są przez administratorów w celach: rekrutacji / zatrudnienia/ udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania umowy lub/i nawiązania kontaktu. Każdy ma prawo do wglądu w swoje dane oraz by je poprawiać. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę.