Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler Jakości

DEKORGLASS DZIAŁDOWO S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Dekorglass Działdowo S.A. posiada ugruntowaną pozycję i ponad 20-letnie doświadczenie. Z sukcesami działa na rynkach międzynarodowych i jest liderem światowym w sektorze zdobienia opakowań szklanych. Produkty firmy tworzone są z pasją i dbałością o najwyższą jakość, a także z wykorzystaniem najnowszych technologii. Firma współpracuje z najlepszymi światowymi markami, a swoje produkty dostarcza do ponad 80 krajów. Rozwijając i poszerzając profil swojej działalności firma Dekorglass rozpoczęła kluczową inwestycję w zakładzie produkcyjnym Huta Szkła w Turze (woj. kujawsko-pomorskie), w związku z czym poszukuje wykwalifikowanej kadry.

 Opis stanowiska:

  •   Kontroluje na bieżąco produkowane wyroby zgodnie  ze Specyfikacją wyrobu.
  •   Dokonuje wyników pomiarów.
  •   Sprawdza poprawność procesu uszlachetniania wyrobów na zimno.
  •   Sprawdza poprawność eliminacji wyrobów wadliwych przez maszyny  kontrolne.
  •   Sprawdza prawidłowość i zgodność procesu pakowania wyrobów gotowych.
  •   Wykonuje statystyczną ocenę partii wyrobów gotowych według AQL.
  •   Nadaje  status produkowanym wyrobom.
  •   Informuje operatora maszyn formujących o wystąpieniu istotnych odstępstw jakościowych.
  •   Wykonuje dodatkowe zlecone badania.
  •   Przygotowuje wzory graniczne oraz wzory wad dla Klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie w Dziale Kontroli Jakości lub na Produkcji min. 1 rok.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Obsługa pakietu MS Office.
  • Umiejętność komunikacji w pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Bezpłatna opieka medyczna zarówno dla pracownika, jak i członów rodziny.
  • Fundusz socjalny
  • Premie uzależnione od efektów pracy.

Ogłoszenie archiwalne