Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy kontroler jakości - Laborant

  • Kukinia (pow. kołobrzeski), Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Karlino, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

    Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

    W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:
    (branża spożywcza)

    Miejsce pracy: Kukinia (dawny Superfish) (Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Karlino)
    zachodniopomorskie

    Zadania:

    • kontrolowanie jakości stosowanych surowców
    • kontrolowanie i dopuszczanie produktów w ramach kontroli końcowej, zgodnie z wymaganiami klienta
    • wykonywanie prób mikrobiologicznych
    • prowadzenie działań, zapisów i raportów zgodnie z procedurami i instrukcjami systemu jakości
    • współpraca z pionem produkcji, zaopatrzenia i sprzedaży w zakresie jakości wyrobów

    Oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego – technologia żywności lub pokrewne
    • mile widziana znajomości procesów technologicznych w branży spożywczej
    • zaangażowania, staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
    • świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
    • rozwój i możliwość awansu
    • dobrą i przyjazną atmosferę pracy
    Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!
    Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zawarte są inne dane osobowe niż imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia i chce Pan/Pani, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji, proszę udzielić Nam poniższej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Koral S.A. z siedzibą w Tczewie przy ul. Za Dworcem 13, 83-110 Tczew, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyłam zgłoszenie aplikacyjne przez okres 3 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

    Jednocześnie informujemy, iż brak udzielenia zgody nie rodzi żadnych negatywnych konsekwencji po Pani/Pana stronie, nie powoduje ograniczenia lub wykluczenia Pani/Pana  udziału w procesie rekrutacji, a jedynie może spowodować utrudnienie w skontaktowaniu się z Panem/Panią.