Młodszy Kontroler jakości produktów świeżych

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • Zorzy, 05-080 Klaudyn, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Jesteśmy liderem warszawskiego
    rynku zakupów spożywczych
    z dostawą do domu.
    Dołącz do naszego zespołu!

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Twoje zadania:

    • sprawdzanie jakości warzyw i owoców
    • jakościowy odbiór artykułów świeżych
    • sporządzanie raportów z przyjęcia jakościowego  artykułów świeżych

    Doceniamy:

    • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe lub w czasie studiów (technologia żywności lub towaroznawstwo) lub pokrewne
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, sieci handlowej
    • zdolność do pracy fizycznej i w systemie zmianowym
    • znajomość zagadnień związanych z GMP, GHP i systemu HACCP
    • znajomość podstaw analizy sensorycznej i instrumentalnej (pomiary zaw. cukrów, jędrności)
    • podstawowa znajomość programów Word i Excel

    Oferujemy dla Ciebie:

    • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
    • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
    • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, umowa o pracę, wynagrodzenie stałe plus premia kwartalna
    • Praca w systemie dwu zmianowym

    oferujemy dla ciebie:

    Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeńDofinansowanie
    do karty MultiSport
    Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością,
    bo jesteśmy zespołem
    fajnych ludzi
    Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
    Stabilne zatrudnienie
    w firmie będącej liderem
    w swojej branży, umowa o pracę, wynagrodzenie stałe plus premia kwartalna
    Pracę w systemie dwuzmianowym

    Sprawdź nas! Przekonaj się, że warto.

    www.frisco.pl

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU UDZIAŁU W REKRUTACJI

    I KLAUZULA INFORMACYJNA

    Prosimy o zmieszczenie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w dokumentach aplikacyjnych przez Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie (04-128), ul. Omulewska 27 w celu udziału
    w prowadzonym procesie rekrutacyjnym”

    Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu do Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie na adres e-mail [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Frisco S.A. z siedzibą w (04-128) Warszawie ul. Omulewska 27,
      (zwany dalej „Administratorem”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail [email protected]
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
    3. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    4. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz
      (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
    5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
    6. Przysługuje Państwu prawo do:
      - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo
        do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,

      - cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie
        zgody przed jej cofnięciem,

      - wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
    Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.