Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler Jakości

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola części maszyn i form;

  • Kontrola części dostarczanych z kooperacji;

  • Opracowanie metodyki pomiarów i pisanie programów pomiarowych na maszynie pomiarowej – po niezbędnym przeszkoleniu w GTCP;

  • Wystawianie orzeczeń kontroli jakości i zwalnianie wyrobu gotowego;

  • Obsługa reklamacji;

  • Opracowanie i przestrzeganie procedur jakościowych;

  • Nadzór nad sprzętem pomiarowym;

  • Szkolenie innych pracowników w zakresie procedur jakościowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;

  • Atutem będzie doświadczenie związane z pomiarami części maszyn i form;

  • Znajomość metrologii w zakresie pomiarów długości i kąta;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Praktyczna obsługa podstawowych urządzeń pomiarowych;

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość pakietu Office – głównie Excel;

  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAD;

  • Gotowość do przeszkolenia i nabycia umiejętności niezbędnych w kontroli jakości GTCP - w tym między innymi obsługi i programowania maszyny pomiarowej.

To oferujemy

  • Zdobycie cennego, ciekawego doświadczenia w pomiarach części maszyn i form;

  • Szkolenia;

  • Dostęp do najnowszych technologii;

  • Wynagrodzenie adekwatne do aktualnie posiadanych i nowo zdobytych umiejętności dotyczących powyższego stanowiska.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne