Młodszy Kontroler Kredytowy

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Misja stanowiska:

Prowadzenie kontrolingu spółek w Polsce i Norwegii w zakresie kontroli ryzyka kredytowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub w finansach,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Bardzo dobra obsługa narzędzi MS Office,
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu SAP,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola należności,
  • Kontrola ryzyka kupieckiego,
  • Współpraca z ubezpieczycielem w zakresie ubezpieczenia należności i windykacji,
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie doradztwa kredytowego oraz oceny ryzyka handlowego,
  • Przygotowywanie rekomendacji wysokości limitów kredytowych,
  • Tygodniowe/miesięczne przygotowywanie raportów wiekowania należności,
  • Współpraca z działem prawnym w postępowaniach sądowych,
  • Współpraca z audytorami,
  • Tworzenie oraz aktualizowanie procedur kontroli kredytowej,
  • Przygotowywanie odpisów aktualizacyjnych należności,
  • Wysyłanie wezwań do zapłaty,
  • Wsparcie dla kontrolingu komercyjnego.

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Partycypacja w kosztach dojazdu,
  • Karta Multisport.
Thai Union Poland sp. z o.o. (wcześniej King Oscar sp. z o.o.) jest producentem wysokiej jakości konserw rybnych. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Thai Union Group, którego akcje notowane są na giełdzie papierów wartościowych w Tajlandii. TUF jest światowym ekspertem w branży owoców morza dostarczając wysokiej jakości, bezpieczne i cenione produkty klientom na całym świecie od 40 lat.
top
top

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Będąc członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, w relacjach z kandydatami kierujemy się Kodeksem Dobrych Praktyk w Rekrutacji