Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler NDT

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Asystent
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie
    - umowa o pracę
     Atrakcyjna lokalizacja (Rzeszów,
    ul. Hetmańska)

    Wynagrodzenie
    & premia
     Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy

    Wiedza & rozwój Pakiet benefitów (dofinansowanie wypoczynku, karta multisport, imprezy integracyjne)

    Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. jest częścią do Consolidated Precision Products Corp., globalnej sieci zakładów produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Europie specjalizujących się w produkcji wysoko precyzyjnych, geometrycznie złożonych systemów, części oraz podzespołów dla przemysłu lotniczego. Posiadamy w Rzeszowie dwie wysoko wyspecjalizowane odlewnie precyzyjne, które produkują części dla największych światowych producentów silników lotniczych. Naszą siłą są wysokie standardy jakości, wiedza i doświadczenie. CPP Poland jest członkiem Doliny Lotniczej.

    miejsce pracy: Rzeszów

    Główne zadania osoby na tym stanowisku:

    • Przygotowywanie części do badań ziarna zgodnie z wymaganiami technologicznymi
    • Wykonywanie kontroli odlewów pod kątem rodzaju i orientacji ziarna
    • Sprawdzanie sprawności systemu zgodnie z obowiązującymi kartami kontroli
    • Okresowe przedkładanie do legalizacji przyrządów, sprawdzianów, mierników, zawiesi
    • Zgłaszanie powstałych nieprawidłowości w procesie do nadzorującego Poziomu III

    Jeśli:

    • Chętnie współpracujesz z ludźmi, których łączy otwartość, ambicja i dążenie do osiągania założonych sobie celów, a przy tym lubisz dynamiczną atmosferę i nowe wyzwania,
    • Chcesz zdobywać unikatowe doświadczenie w firmie z branży lotniczej, uczestnicząc w ciekawych projektach
    • Masz wykształcenie techniczne min. średnie
    • Potrafisz czytać technologię i rysunek techniczny co najmniej w stopniu podstawowym
    • Umiesz posługiwać się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, miernikami światła)
    • Umiesz obsługiwać komputer i znasz program MS Office (Word / Excel)
    • Masz analityczny umysł, dobrze organizujesz pracę i masz łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
    • Bierzesz odpowiedzialność za realizowane przez siebie zadania
    • Jesteś osobą dokładną, dbającą o najwyższą jakość realizowanych przez siebie zadań
    1. Administratorem danych jest Consolidated Precision Products Poland sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszów 35-078, Hetmańska 120,
    2. Dane będę przetwarzane na podstawie:
    • ustawy z 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych
    • rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
    • jako właściciel koncesji MSWiA nr 088/2017 na podstawie Ustawy z 22 czerwca 2001 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym
    1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody, także w celu przyszłych rekrutacji.
    2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (poprzez wysłanie maila na adres: [email protected])oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
    3. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe wzięcie udziału w rekrutacji.
    4. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, będący właścicielami procesu rekrutacyjnego, dostawcy usług hostingowych. Odbiorcami danych będą tylko podmioty upoważnione z mocy prawa.
    5. Dane mogą być przekazywane i przetwarzane przez Consolidated Precision Products (podmiot  znajdujący się poza UE) w związku z pozostawaniem CPP Poland w strukturach korporacji.
    6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy, licząc od momentu, w którym została złożona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.