Oferta pracy

Młodszy Kontroler Projektów w dziale Finansów

Publicis Groupe O firmie

  • Domaniewska 42, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Publicis Groupe

Domaniewska 42

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa finansowo-księgowa klientów firmy;

  • Współpraca z biurem rachunkowym firmy;

  • Współpraca z innymi działami firmy przy wykonywaniu zadań;

  • Prace administracyjne, zakładanie jobów;

  • Tworzenie zamówień zakupu oraz kosztorysów;

  • Wystawianie faktur;

  • Kontrola kosztów;

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;

  • Archiwizacja dokumentów źródłowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w finansach i księgowości mile widziane;

  • Dobra znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office;

  • Systematyczność, skrupulatność;

  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Swobodna wymiana myśli, indywidualny styl pracy, atmosfera, w której można rozwinąć skrzydła;

  • Stabilne zatrudnienie i współpraca oparta na feedbacku, pozwalająca na harmonijny rozwój i poszerzanie zakresu kompetencji;

  • Możliwość nauki dwóch języków obcych na platformie e-tutor dla Ciebie i Twojego partnera;

  • Możliwość poszerzenia wiedzy poprzez naukę online i dostęp do międzynarodowych case’ów na naszej wewnętrznej platformie Marcel;

  • Dofinansowanie do karty sportowej (Multisport), imprez kulturalnych i wczasów tzw. „wczasy pod gruszą”.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Jesteśmy częścią holdingu reklamowego Publicis Groupe, jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie. Działając zgodnie z filozofią „Power of One” wykorzystujemy cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów, odpowiadając w ten sposób na strategiczne cele jakie przed nami stawiają.

W Polsce w ramach Publicis Groupe działają dwa centra kompetencyjne:Publicis Communications i Publicis Media, które, pod jednym Zarządem, ściśle ze sobą współpracują, uzupełniając i łącząc kluczowe kompetencje z obszarów: kreacji, doradztwa, wspierania sprzedaży oraz działań w sferze transformacji biznesu.

Nasze Agencje: Leo Burnett, Publicis, Saatchi&Saatchi, MSL, Arc, Prodigious, Starcom, Zenith, Spark Foundry, LiquidThread i Performics, wraz z wyspecjalizowanymi departamentami Publicis Communications i Publicis Media, zatrudniają ponad 1200 ekspertów takich dziedzin jak między innymi: strategia i kreacja, komunikacja marketingowa, planowanie i zakup mediów, public relations, public affairs, CSR, content marketing, produkcja filmowa oraz transformacja biznesowa.

Przewiń do profilu firmy