Logo Pracuj.pl

Młodszy kontroler w Biurze Obsługi Majątku

ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie zaplanowanych i zleconych spisów z natury majątku obrotowego i trwałego w PKN ORLEN S A (w szczególności na stacjach paliw) oraz w spółkach Grupy Kapitałowej PKN ORLEN i w obcych podmiotach gospodarczych

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne, techniczne, finansowe)
  • mile widziane doświadczenie w branży magazynowo logistycznej lub w handlu
  • profesjonalizm, współpraca, innowacyjność
  • sumienność i dyscyplina pracy
  • planowanie i organizacja pracy
  • znajomość programów pakietu Microsoft Office
  • łatwość uczenia się
  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród
  • bogaty pakiet benefitów opieka medyczna, badania profilaktyczne, ubezpieczenie na życie, pracowniczy
  • program emerytalny, karty sportowe, dofinansowanie do urlopu oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, karty
  • zniżkowe na paliwo, Program Pracodawca Przyjazny Rodzinie i inne
  • możliwość rozwoju poprzez udział w różnych formach szkoleń oraz zaangażowanie w wewnętrzne projekty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.

ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych to Spółka należąca do Grupy Kapitałowej ORLEN Firma świadczy usługi rachunkowo księgowe, kadrowo płacowe i inwentaryzacyjne na rzecz Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN W Spółce wdrożono Zintegrowany System Zarządzania wg norm ISO 9001 2015 ISO 45001 2018 oraz PN N 18001 2004

Terytorium działania:

  • dla Warszawy: woj. lubelskie, łódzkie. mazowieckie podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie
  • dla Konina i Poznania: woj. kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, łódzkie
  • dla Szczecina: woj. lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych *

Młodszy kontroler w Biurze Obsługi Majątku, Szczecin