Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy koordynator ds. infrastruktury budynkowej

ZBJ Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i koordynowanie wybranych prac przy współpracy z zespołem i firmami zewnętrznymi.

  • Bieżące wsparcie zespołu w zakresie organizacyjnym oraz technicznym

  • Wsparcie w projektach lub prowadzenie projektów

  • Wsparcie lub tworzenie raportów, instrukcji, procedur procesów na podstawie analizy danych

  • Wsparcie przy realizowanych inwestycjach, rozbudowach, modernizacjach w budynkach

  • Monitorowanie poprawnej pracy systemów również z wykorzystaniem systemów diagnostycznych

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu funkcjonowania urządzeń i instalacji budynkowych,

  • Dobra znajomość i obsługa komp. Pakiet office itp.

  • Podstawowa znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji techniczno - ruchowej.

  • Wykształcenie. średnie techniczne lub około techniczne

Mile widziane

  • Pracę we Wrocławiu w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej dużej firmie o wysokiej kulturze pracy

  • Umowa o pracę

  • Pełny etat + ewentualne nadgodziny

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Ścieżka kariery zależna od poziomu doświadczenia:

  • Praktykant / asystent koordynatora / młodszy koordynator

  • Szkolenia bazowe i kierunkowe na poziomie podstawowym i zaawansowanym

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w zakresie ogólnym jak i specjalistycznym

  • Rozważymy również kandydatury na stanowiska specjalistyczne

  • Pakiet socjalny w zakresie ochrony zdrowia – LUXMED

To oferujemy

  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne zarobki

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o przesyłanie CV w j. polskim i angielskim.