Oferta pracy

Młodszy koordynator ds. Nowych Projektów Deweloperskich

HOME CREDIT GROUP Finanse i Nieruchomości sp. z o.o.O firmie

  • Partyzantów 49, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

HOME CREDIT GROUP Finanse i Nieruchomości sp. z o.o.

Partyzantów 49

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowaniu i kontroli nowych koncepcji deweloperskich

  • Optymalizacja możliwości zabudowy pozyskiwanych terenów

  • Optymalizacja nowych koncepcji względem standardów grupy

  • Kontrola i analiza projektów względem zatwierdzonych przez zarząd koncepcji

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli

  • Kontrola i koordynowanie procesu przygotowania kart mieszkań, kondygnacji, PZT

  • Kontrola i koordynowanie procesu aktualizacji i importu zasobów

  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących wyprzedaży zasobów

  • Przygotowywanie sprawozdań dla Zarządu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży nieruchomości

  • Doświadczenie przy analizie projektów budowlanych

  • Analityczny umysł nastawiony na poszukiwanie rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność

  • Tworzenie przejrzystych raportów

Mile widziane

  • Studia z zakresu Architektury

  • Doświadczenie zdobyte w sprzedaży mieszkań

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karty sportowe

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • Wyjazdy integracyjne

Home Credit Group sp. z o. o. jest spółką specjalizująca się w kompleksowej obsłudze procesów sprzedażowych w Grupie Murapol, która od 16 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

O Grupie Murapol:

19 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy