Oferta pracy

Młodszy Koordynator ds. projektów

Somfy Sp. z o.o.

Doktora Rudolfa Diesla 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie ofert i umów dla partnerów biznesowych, czynny udział w negocjacjach

  • Zarządzanie projektami i ryzkiem w obszarze Project Business (koordynowanie zamówień, monitorowanie KPI, opieka i budowanie bazy podwykonawców, rozliczanie sprzedaży)

  • Ścisła współpraca z działem Logistyki, Technicznym i Project Business

  • Administrowanie i zarządzanie bazą klientów oraz skrzynką mailową serwisu

  • Analizowanie i projektowanie rozwiązań zapewniających optymalizację procesów reklamacyjnych i serwisowych

  • Wprowadzanie działań mających na celu wzrost sprzedaży usług serwisowych

  • Wsparcie przy rozliczaniu usług serwisowych u klientów

  • Budowanie efektywnych standardów obsługi klientów

  • Obsługa oraz podtrzymywanie kontaktu z klientami

  • Monitorowanie działań konkurencji w zakresie płatnych usług serwisowych oraz sporządzanie raportów i analiz rynku

  • Zarządzanie operacjami i danymi, wyznaczanie celów oraz ustalanie kluczowych wskaźników efektywności

  • Wprowadzanie zamówień, rejestrowanie statusu zgłoszeń produktów poza procesem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, np. elektrotechnika, elektronika, automatyka)

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w koordynowaniu projektami

  • Doświadczenie praktyczne oraz umiejętności manualne w branży budowlanej lub technicznej

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywny w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)

  • Umiejętność ustalania priorytetów, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Zorientowanie na jak najlepszą obsługę klienta

  • Znajomość procesów logistycznych będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość systemów ERP

  • Gotowość do odbywania delegacji (wizyty u klientów)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej organizacji

  • Elastyczny model pracy, możliwość łączenia pracy zdalnej

  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, pakiet Multi-sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, profesjonalne szkolenia

  • Premia roczna zależna od osiągniętych celów

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • zajęcia z języka angielskiego finansowane przez pracodawcę

Założona w 1969 r. we Francji, a obecnie prowadząca działalność w 58 krajach, Grupa Somfy jest światowym liderem w dziedzinie automatyki i inteligentnych rozwiązań dla mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej.

Jako kluczowy dostawca rozwiązań do domu inteligentnego, Grupa Somfy tworzy innowacyjne produkty, aby wprowadzać do domów i mieszkań codzienny komfort, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo w zgodzie z zrównoważonym rozwojem.

Od ponad 50 lat jesteśmy zaangażowani w projektowanie i tworzenie użytecznych rozwiązań, dostępnych dla wszystkich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Koordynator ds. projektów, która dołączy do zespołu Serwisu mieszczącego się pod Krakowem (Niepołomice). Do Twoich zadań będzie należeć zarządzanie projektami i ryzkiem w obszarze Project Business, opracowanie i bieżące aktualizowanie wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu, a także osobiste reprezentowanie SOMFY, w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych.

Przewiń do profilu firmy