Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Koordynator ds. Serwisów IT

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • koordynacja prac serwisowych (nadzór nad prawidłową realizacją warunków umów serwisowych)
    • weryfikacja merytoryczna faktur
    • realizacja procesu zamówień sprzętu i usług IT (prowadzenie dokumentacji zakupowej i magazynowej zgodnie z obowiązującymi procedurami)
    • bezpośrednia współpraca z dostawcami sprzętu i usługodawcami
    • sporządzanie raportów i analiz
    • aktywny udział w doskonaleniu procesów

    Oczekujemy od Ciebie:

    • bardzo dobrej znajomości MS Excel
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (zakupy, nadzorowanie prac firm serwisowych)
    • umiejętności podejmowania decyzji, także pod presją czasu
    • umiejętności analizowania danych
    • zdolności organizacyjne, interpersonalne
    • umiejętności pracy w zespole
    • doświadczenia w pracy w SAP (mile widziane)

    Oferujemy:

    top
    • perspektywy rozwoju zawodowego
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
    • lokalizacja w centrum Poznania
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
    • przyjazną atmosferę pracy
    top