Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Koordynator ds. Spedycji

Meiko Trans Polska Sp. z o.o.O firmie

Meiko Trans Polska Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 121

Gliwice

MEIKO TRANS POLSKA Sp. z o.o.

Japońska firma spedycyjno-logistyczna

w Gliwicach poszukuje:

MŁODSZY KOORDYNATOR DS. SPEDYCJI

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (minimum)
  • Język angielski (w mowie I piśmie ) – warunek konieczny
  • Wykształcenie lub doświadczenie w transporcie/spedycji – mile widziane
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office , zwłaszcza Excel)

Podstawowe obowiązki:

  • Koordynacja przesyłek wchodzących i wychodzących
  • Kontakt z klientem i partnerem w języku angielskim
  • Wsparcie działu spedycji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Premię miesięczną i półroczną
  • Prywatną opiekę zdrowotną (Luxmed) po okresie próbnym

Proszę przesłać CV oraz list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne