Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Koordynator ds. Wynajmu Krótkoterminowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Praca tymczasowa na okres od kwietnia do wrzesnia 2018r.

    Opis stanowiska

    • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją wewnętrzną: umowy, pisma, protokoły etc.
    • Przygotowanie raportów i analiz handlowych
    • Pomoc merytoryczna w bieżących sprawach administracyjnych, handlowych i serwisowych
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy
    • Przygotowywanie Umów Najmu i ich realizacja
    • Wydawanie i odbiór pojazdów do klienta
    • Nadzór nad stanem technicznym pojazdów
    • Dbanie o wizerunek firmy

    Wymagania

    • Minimum średnie wykształcenie
    • Komunikatywność
    • Aktywne prawo jazdy kategorii B
    • Dobra znajomość pakietu Office
    • Samodzielność i aktywność w działaniu
    • Kreatywność

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Plan rozwoju
    • Dużą samodzielność w powierzonych zadaniach
    • Dobrą atmosferę w pracy
    • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.