Młodszy Koordynator/ka ds. wsparcia procesów z językiem angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

W związku z rozwojem, nasz Klient szuka absolwenta/ki chętnych do zdobycia swoich pierwszych profesjonalnych doświadczeń zawodowych w dziale obsługi Klienta.

Młodszy Koordynator/ka ds. wsparcia procesów z językiem angielskimNumer ref.: MK/10/2020/SOS/MG

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesu biznesowego Management of Change (MOC) za pomocą systemu CRM oraz dedykowanych narzędzi i raportów
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu konsolidacji danych dla potrzeb realizacji zadań
  • Monitorowanie otwartych zadań, wspieranie działu sprzedaży w celu ich finalizacji

Oferujemy:

  • Pracę w miłej i profesjonalnej atmosferze ze wsparciem zespołu
  • Kompleksowe przygotowanie do wykonywania zadań na stanowisku
  • Możliwość rozwoju umiejętności związanych z obsługą systemów klasy ERP i narzędzi analitycznych
  • Pracę w środowisku międzynarodowym z ciągłym wykorzystywaniem znajomości języków obcych
  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznym systemie czasu pracy (możliwość rozpoczynania pracy między 7:30 a 09:00)
  • Bardzo dobrą lokalizację-centrum miasta
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę do września 2021 roku
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie C1)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność komunikacji z różnymi funkcjami w organizacji
  • Systematyczność, umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy