Oferta pracy

Młodszy Koordynator Operacyjny

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
  • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
  • nie lubisz nudy #tempo
    oraz
  • posiadasz znajomość podstawowych produktów bankowych
  • posiadasz znajomość produktów leasingowych
  • masz doświadczenie w pracy  klientem indywidualnym i biznesowym
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (mile widziani studenci zaoczni kierunków: bankowość, ekonomia, finanse)
  • nie boisz się wyzwań
  • potrafisz robić wiele rzeczy na raz
  • jesteś komunikatywny
  • potrafisz skutecznie organizować swoją pracę
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku – dodatkowy atut!
  • jesteś #najeżony dobrą energią :)

Twoje zadania:

  • aktywna obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych w zakresie finalizowania inwestycji na panele fotowoltaiczne
  • weryfikowanie, opracowywanie i kompletowanie dokumentacji sprzedażowej
  • bieżący kontakt z klientami
  • odpowiedzialność za terminową realizację procesu
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy

U nas:

  • będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej
  • będziesz mógł realizować własne pomysły
  • gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów
  • obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Managera
  • otrzymasz umowę o pracę na cały etat
  • możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport
  • wypijesz pyszną kawę – bez limitu :)

Brzmi dobrze? Wyślij CV!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy