Logo Pracuj.pl

Młodszy koordynator projektów

MPL Techma Sp. z o.o.O firmie

MPL Techma Sp. z o.o.

Telewizyjna 22

Chwaszczyno (pow. kartuski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowaniu koncepcji projektu
  • harmonogramowanie i planowanie realizacji projektu
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym, klientem oraz podwykonawcami
  • nadzór nad terminową realizacją zadań oraz nad kosztami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Inżynieria produkcji, Zarządzanie projektami, Automatyka i robotyka, Mechanika)
  • doświadczenie w realizacji podobnych zadań – mile widziane
  • umiejętność współpracy w zespole projektowym – nastawienie na realizację celu, rozwiązywanie problemów oraz dbanie o dobrą atmosferę pracy
  • bardzo dobra umiejętność priorytetyzacji zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

To oferujemy

  • udział w prototypowych projektach dla klientów o rozpoznawalnej marce
  • realny wpływ na kształt realizowanych projektów
  • zdobywanie eksperckiej wiedzy i doświadczenia w zespołach projektowych
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • rozwój zawodowy w firmie – ścieżki specjalistyczne i kierownicze
  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny – dofinansowanie do karty Multisport; sekcja siatkówki; możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU; budżet na wyjścia integracyjne, program poleceń.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • program poleceń

Cześć! Miło Cię tu widzieć.

Poszukujemy Koordynatora do naszego Działu Operacyjnego.

O nas

W MPL Techma będziesz pracował z ludźmi, którzy projektują i wdrażają rozwiązania dla automatyki przemysłowej i morskiej.

Od 2003 roku nasi eksperci pracują nad projektami prototypowymi, jak i nad sprawdzonymi już rozwiązaniami dla klientów w Polsce i zagranicą. Angażujemy się we współpracę od etapu koncepcji, przez konstrukcję mechaniczną, układy sterowania, oprogramowanie, aż po wdrożenie u klienta. Projektujemy również własne urządzenia elektroniczne.

Firma obecnie liczy ponad 130 osób.

Na co dzień widzimy efekty swojej pracy – urządzenia, nad którymi pracujemy powstają w naszej przestrzeni produkcyjnej.

Młodszy koordynator projektów, Telewizyjna 22, Chwaszczyno (pow. kartuski)