Młodszy Koordynator Projektów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2019
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 15.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Localization: Łódź

    Twoje zadania?

    • Wsparcie administracyjne projektu
    • Nadzór nad przepływem informacji i dokumentów
    • Przygotowanie zamówień zakupowych
    • Nadzorowanie procesu fakturowego
    • Współpraca z kierownikiem projektu i realizacja bieżących zadań projektowych
    • Przygotowanie protokołów miesięcznych dla klienta
    • Udział w spotkaniach i przygotowywanie notatek

    Nasze wymagania?

    • Dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
    • Znajomość pakietu programów MS Office (w szczególności Word i Excel)
    • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
    • Umiejętność komunikacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
    • Dobra organizacja stanowiska pracy i czasu pracy
    • Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Co oferujemy?

    Pracę zdalną
    Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży

    Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną
    System MyBenefit

    Programy szkoleniowe i rozwojowe
    Naukę języków obcych

    Dodatek relokacyjny
    Dofinansowanie do dojazdów do pracy

    Bonus za polecenie pracownika
    Międzynarodowe możliwości kariery
    See how the work environment looks like in our modern offices in Wroclaw and Lodz:

    O nas

    • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 120 000 pracowników w 73 krajach
    • Dostawca usług zarządzania infrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcingu i doradztwa IT
    • Światowy Partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
    • Blisko 5000 pracowników zatrudnionych w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Rzeszowie, Łodzi i Opolu
    opisopisopis
    We take care of your personal data privancy. More information about processing your personal data within recruitment process you can find on our website: https://atos.net/pl/polska/gdpr
    opisopis