Oferta pracy

Młodszy Koordynator Projektów

IMI InternationalO firmie

  • Bagno 2c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IMI International

Bagno 2c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja projektów HVAC (Value Engineering)

  • Opracowanie projektów HVAC dla potrzeb realizacji inwestycji, przygotowanie wariantów rozwiązań

  • Wprowadzanie nowych produktów do projektów

  • Wprowadzanie produktów wszystkich marek do projektów jako rozwiązania systemowe

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie oferty produktowej

  • Wsparcie techniczne Inżynierów Sprzedaży

  • Tworzenie kompletnych rozwiązań dla projektantów w zakresie równoważenia i regulacji, regulacji termostatycznej, odpowietrzania i utrzymywania ciśnienia

  • Udział w spotkaniach technicznych w trakcie realizacji inwestycji

  • Ścisła współpraca z Regionalnym Managerem Sprzedaży

  • Współpraca z biurem wsparcia projektów na Węgrzech

Nasze wymagania

  • Wymagane studia magisterskie ukończone w zakresie systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC)

  • Wymagane min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych

  • Bardzo dobra znajomość programów inżynierskich do obliczeń hydraulicznych, takich jak: Instalsoft, Audytor

  • Bardzo dobra znajomość programu Autocad

  • Mile widziana znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie w środowisku BIM

  • Dobra znajomość MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w zespole wykwalifikowanych Ekspertów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezwykle przyjazną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy Program Emerytalny