Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Koordynator projektów

Uniwersytet Warszawski CNBCH UW

4 0005 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy obsłudze krajowych i międzynarodowych grantów naukowych oraz projektów przemysłowych realizowanych w zespole profesora Karola Greli

  • prace administracyjne związane z działalnością grupy badawczej

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • komunikatywność, chęć rozwoju, kreatywność

  • mile widziane doświadczenie w pracy o charakterze administracyjnym

  • wykształcenie wyższe z chemii lub dziedzin pokrewnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w prestiżowym, międzynarodowym zespole badawczym w przyjaznej atmosferze

  • zdobycie doświadczenia w zarządzaniu projektami

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (ok. 1,5 roku) z możliwością przedłużenia

  • dodatkowe benefity takie jak: 13-ta pensja, dodatek świąteczny

  • świadczenia socjalne takie jak dopłata do wczasów zorganizowanych lub wczasów pod gruszą, niedroga prywatna opieka medyczna