Logo Pracuj.pl

Młodszy koordynator projektów / Wsparcie koordynatora

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy zmotywowanej osoby, które chciałyby nabyć doświadczenie w międzynarodowej firmie i mieć możliwość uczestniczyć w tworzeniu największych projektów przemysłowych razem z nami. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy.

To co nas wyróżnia, to otwartość na nieszablonowe podejście i możliwość wdrażania pomysłów w życie. Współpraca, zaangażowanie i kreatywność pozwalają nam tworzyć innowacyjne i wartościowe projekty.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

• Pomoc w obsłudze logistycznej i administracyjnej przy koordynacji projektów

• Udział w kompleksowych kampanii rekrutacyjnych w zakresie personelu leasingowego + kontakt z obecnymi pracownikami

• Nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z personelem i klientami zagranicznymi

• Kontrolę nad elektronicznym obiegiem dokumentów i dokumentacją pracowniczą zgodnie z wymaganiami projektu

• Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam również na Twojej inicjatywie i kreatywności – jesteśmy otwarci na świeże spojrzenie i nowe pomysły. :)

Nasze wymagania

  • Kreatywność i zmysł logistyczny
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie I sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Nie wymagamy doświadczenia, ale byłoby miło, gdybyś miał/a styczność z elementami logistyki bądź rekrutacji

To oferujemy

  • Możliwość nabycia doświadczenia w firmie obsługującej największe, międzynarodowe projekty przemysłowe, jak i awansu w jej strukturach – zależy nam na Twoim rozwoju
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy I pomoc na każdym etapie onboardingu
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań, z jeszcze ciekawszym zespołem :)
  • Dodatkowe korzyści, jak: karta MultiSport, karta LUXMED, ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon
  • Nieograniczone zasoby pysznej kawy z ekspresu :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Młodszy koordynator projektów / Wsparcie koordynatora, Rzeszów