Logo Pracuj.pl

Młodszy Koordynator Projektu

Dino Polska S.A.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki
  • Analiza zagrożeń dla inwestycji
  • Koordynacja pozyskiwania warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych niezbędnych do realizacji inwestycji
  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji
  • Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji
  • Postępowanie zgodnie z procedurami związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego
  • Znajomości prawa budowlanego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów
  • Czynnego prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel.)

Młodszy Koordynator Projektu, Bydgoszcz