Oferta pracy

Młodszy Koordynator Projektu

Dino Polska S.A.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki

  • Analiza zagrożeń dla inwestycji

  • Koordynacja pozyskiwania warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych niezbędnych do realizacji inwestycji

  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji

  • Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji

  • Postępowanie zgodnie z procedurami związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego

  • Znajomości prawa budowlanego

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel.)