Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Koordynator Projektu

TechglassO firmie

Techglass

Zygmunta Starego 124

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zapytań ofertowych i podział zakresu pracy pomiędzy członków zespołu;

  • Kierowanie pracą zespołu wykonawczego;

  • Opracowywanie ofert dla klientów;

  • Analiza warunków handlowych oraz umów;

  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych z klientami;

  • Wizyty, inspekcje w zakładach klienta i u podwykonawców;

  • Definiowanie wymagań i celów projektów/przedsięwzięć oraz prowadzenie dokumentacji projektowej;

  • Tworzenie i analiza budżetów i harmonogramów inwestycji;

  • Prowadzenie bieżących uzgodnień z klientem podczas realizacji projektu;

  • Zlecanie zakresów realizacji podwykonawcom, w tym opracowywanie specyfikacji oraz umów;

  • Monitorowanie realizacji projektu w zakresie terminów, budżetu oraz zgodności z zakresem rzeczowym;

  • Przygotowywanie raportów dot. prowadzonych projektów dla zarządu firmy;

  • Nadzorowanie realizacji projektu w zakresie parametrów jakościowych.

Nasze wymagania

Wykształcenie:

• Wyższe techniczne.

Umiejętności:

• Obowiązkowa bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, co najmniej na poziomie C1;

• Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego;

• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego;

• Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań;

• Prawo jazdy kat. B.

Cechy charakteru:

• Zdolności organizacyjne, komunikatywność; poczucie odpowiedzialności, terminowość;

• Pracowitość, sumienność, skrupulatność;

• Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Pracę w rozwojowej firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku i zasięgu globalnym;

  • Możliwość awansu w strukturach firmy dla osób ambitnych;

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia / certyfikacje.

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie