Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do S&P Partners Kubicki Sp. j (Administrator Danych Osobowych/Pracodawca) z siedzibą w: Poznaniu( 60-319), przy ul. Ptasiej 10, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Koordynator projektu

S&P Partners Kubicki Sp. j.

  • Ptasia 10, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Ptasia 10

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących zadań i projektów marketingowo-informatycznych

  • Pomoc w kreowaniu koncepcji marketingowych

  • Przygotowywanie i redagowanie treści marketingowych, promocyjnych

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień zgodnie z wytycznymi

  • Nadzór i koordynowanie prac wykonywanych przez zewnętrznych dostawców

  • Wsparcie organizacyjne w podczas wydarzeń i konferencji/koordynacja eventów, spotkań

  • Zarządzanie budżetem powierzonych projektów

  • Pomoc w tworzeniu i zarządzaniu treściami w wewnętrznych kanałach komunikacji (np. strona www)

  • Prowadzenie rejestrów i archiwizacja dokumentów

  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe, preferowany obszar marketingu, zarządzania

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania wielu zadań równolegle

  • Skrupulatność, rzetelność

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Odpowiedzialność - umiejętność wyznaczania priorytetów, dzielenia czasu na różne zadania projektowe

  • Entuzjazm, energii w działaniu i pozytywnego nastawienia

  • Bardzo dobra znajomość pakietów biurowych i umiejętność obsługi komputera (Excel, Word, PowerPoint)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ciekawych, nowatorskich projektach wykorzystywanych przez globalnych liderów

  • pracę w nowoczesnym budynku w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji w Poznaniu

  • benefity (MultiSport, opieka medyczna)

O nas

Jesteśmy kreatywną i rozwijającą się na rynku agencją digital.

Specjalizujemy się w branży farmaceutycznej: budujemy i obsługujemy dla naszych klientów platformy www i programy edukacyjne; organizujemy eventy stacjonarne, hybrydowe i online.

Pracujemy ściśle z naszymi partnerami biznesowymi i nieustannie poszerzając współpracę z naszymi klientami.

Projektów jest coraz więcej i są one coraz większe, dlatego szukamy nowych osób do naszych zespołów projektowych! Dołącz do nas!