Oferta pracy

Młodszy Koordynator Projektu

Dekpol BudownictwoO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór nad procesem przygotowania dokumentacji projektowej na etapie projektów wykonawczych i budowlanych zamiennych

  • współpraca z biurami projektowymi

  • pilnowanie przepływu informacji pomiędzy inwestorem, projektantami a budową

  • sprawdzanie projektów pod kątem zgodności z przepisami budowlanymi, zgodności ze standardem Inwestora oraz zatwierdzonym budżetem

  • optymalizacja rozwiązań projektowych

  • koordynowanie procesu uzyskiwania pozwoleń na budowę, pozwoleń na użytkowanie oraz innych decyzji administracyjnych związanych z prowadzonymi projektami

  • współpraca z kierownikami kontraktu

  • opracowywanie dokumentacji budowy (dokumentacje powykonawcze, materiały zatwierdzeń wsparcie działania biura budowy)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( budownictwo/architektura)

  • bardzo dobra znajomość Autodesk AutoCAD, MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość Prawa budowlanego i Warunków technicznych

  • znajomość procedur uzyskiwania PnB i PnU

  • cechy takie jak: skrupulatność, dokładność, dobrą organizację pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w biurze projektowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pewnej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach, szkoleniach, konferencjach, kursach

  • dodatkowe narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom oraz premie

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy