Logo Pracuj.pl

Młodszy Koordynator Projektu

Dekpol BudownictwoO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór nad procesem przygotowania dokumentacji projektowej na etapie projektów wykonawczych i budowlanych zamiennych
  • współpraca z biurami projektowymi
  • pilnowanie przepływu informacji pomiędzy inwestorem, projektantami a budową
  • sprawdzanie projektów pod kątem zgodności z przepisami budowlanymi, zgodności ze standardem Inwestora oraz zatwierdzonym budżetem
  • optymalizacja rozwiązań projektowych
  • koordynowanie procesu uzyskiwania pozwoleń na budowę, pozwoleń na użytkowanie oraz innych decyzji administracyjnych związanych z prowadzonymi projektami
  • współpraca z kierownikami kontraktu
  • opracowywanie dokumentacji budowy (dokumentacje powykonawcze, materiały zatwierdzeń wsparcie działania biura budowy)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( budownictwo/architektura)
  • bardzo dobra znajomość Autodesk AutoCAD, MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość Prawa budowlanego i Warunków technicznych
  • znajomość procedur uzyskiwania PnB i PnU
  • skrupulatność, dokładność, dobra organizacja pracy, komunikatywność, dyspozycyjność i profesjonalne angażowanie się w realizowane zadania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w biurze projektowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pewnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach, szkoleniach, konferencjach, kursach
  • dodatkowe narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom oraz premie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25-letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Młodszy Koordynator Projektu, Szczecin