Młodszy Koordynator Realizacji

Columbus Energy S.A.O firmie

  • Jasnogórska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 08 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie ekip montażowych

  • organizacja pracy podległego zespołu instalatorów oraz podwykonawców

  • monitorowanie procesów montażu instalacji odnawialnych źródeł energii

  • terminowa realizację procesów inwestycji fotowoltaicznych zgodnie z harmonogramem

  • prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o jakość i terminowość realizacji prac

  • reprezentowanie Spółki na spotkaniach z kontrahentami/inwestorami

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • posiadana wiedza techniczna (atutem będzie branża Odnawialnych Źródeł Energii)

  • doświadczenie w realizacji inwestycji

  • umiejętność skutecznego zarządzania podległym zespołem

  • inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność

  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat (od poniedziałku do piątku, od 8-16)

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta MultiSport

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje