Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Koordynator Sieci Serwisowej

POL-FRA MARTYNA RAFALIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa zlecenie
3 0003 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0003 500 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad realizacją usług

  • wsparcie serwisantów w zakresie realizacji zleceń

  • udzielanie odpowiedzi na zapytania partnerów

  • współprac z działem rekrutacji, doradztwa technicznego i rozliczeń

  • dbanie o wizerunek firmy i poprawę jakości obsługi klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • biegła obsługa komputera oraz programów z pakietu MS Office

  • dyspozycyjność min. 10 dni w miesiącu

  • otwartość na rozwój zawodowy

  • miele widziana wiedza techniczna na temat urządzeń domowych, czy instalacji

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczny grafik – praca 10 dni w miesiącu

  • Szkolenia

  • Możliwość awansu

  • Premię uzależnioną od osiąganych wyników

Firma POL-FRA Martyna Rafalik spółka komandytowa jest ogólnopolską firmą zajmującą się naprawami. W zakresie świadczonych usług znajduje się usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Dodatkowo firma prowadzi serwis urządzeń grzewczych oraz sprzętu AGD, RTV i PC.

Przewiń do profilu firmy