Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Koordynator Techniczny

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie poprawności danych wprowadzanych do ERP,

  • Tłumaczenie nazw komponentów zgodnie ze standardami firmy,

  • Dbałość o kompletność i porządek w dokumentacji technicznej,

  • Współpraca z innymi działami (m.in. zakupy, magazyn, kontrola jakości) w oddziałach w Polsce, Szwajcarii i Holandii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (akceptujemy także Kandydatów w trakcie studiów),

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego technicznego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • Sumienność i dokładności, dobre zarządzanie czasem,

  • Umiejętność pracy w Zespole i komunikatywność :)

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku,

  • Satysfakcjonujące warunki finansowe adekwatne do doświadczenia i/lub posiadanych umiejętności,

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów i możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Stabilną pracę w bardzo intensywnie rozwijającej się firmie,

  • Program opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multi Sport, imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • pikniki rodzinne

  • 45 minut przerwy wliczone w 8h pracy

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. to firma projektowo-produkcyjno-handlowa dostarczająca pojedyncze urządzenia i kompletne instalacje przemysłowe do obsługi materiałów sypkich w procesach produkcyjnych. Zajmujemy się również przygotowaniem wspólnie z Klientem projektów układów funkcjonalnych i kompleksowych rozwiązań technologicznych pod klucz.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy