Młodszy Koordynator Transportu

SuperDrob S.A.

  • Armii Krajowej 80, Karczew (pow. otwocki)
    Karczew (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Armii Krajowej 80

Karczew (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny nadzór i kontrola działań logistycznych nad mroźniami zewnętrznymi,

  • Planowanie transportu,

  • Organizowanie transportu na terenie całej Europy,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów,

  • Kontrola i praca nad poprawą KPI,

  • Kontrola kosztowa działalności operacyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (logistyka, transport),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz duża samodzielność,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Terminowość i dokładność w realizacji zadań,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dyżury domowe podczas pracy w godzinach nocnych).

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa+premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników - możliwość uzyskania dodatkowego bonusu finansowego za polecenie osób do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Prześlij do nas swoją aplikację

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Skontaktujemy się z Tobą

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Koordynator Transportu.

Przewiń do profilu firmy