Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy koordynator zespołu z j. niemieckim - bez doświdczenia

OMS INVENTORIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

13 00016 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy projektach inwentaryzacyjnych

  • Zarządzanie pracownikami z Polski

  • Współpraca z klientem niemieckim

  • Inspirowanie i motywowanie naszych pracowników do efektywnej pracy

Nasze wymagania

  • Rozmawiaj komunikatywnie w j. niemieckim

  • Bądź otwarty na pracę w różnych lokalizacjach w Niemczech

  • Rozwijaj się razem z nami w zarządzaniu

  • Posiadaj czynne prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Stawkę 12 - 18 Euro brutto + dieta (28 Euro netto/dzień)

  • Zatrudnienie na stałe, po 3 miesiącach próbnych.

  • Niemiecką Umowa o Pracę na czas nieokreślony

  • Wyjazd z nami poznanie nas i możliwość zdecydowania, czy chcesz z nami się rozwijać.

  • 28 dni urlopu

  • Codzienne wsparcie osób doświadczonych na tym stanowisku

  • Dodatek za pracę nocną 25% stawki brutto

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień z certyfikatem

  • Atrakcyjny system premiowy za realizację celu

  • Dofinansowanie do nauki j. niemieckiego

  • Darmowe zakwaterowanie podczas trwania projektów

  • W przypadku dużych projektów zapewniamy ciepły posiłek podczas pracy

  • Przejazdy opłacane przez firmę

  • Samochód służbowy

  • Dodatkowo płatny czas za jazdę samochodem do pracy

  • Budżet szkoleniowy

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • Wyjścia integracyjne

  • Podczas pracy zapewniamy ciepłe i zimnie napoje

  • Koszule firmowe zapewniona przez pracodawcę

  • Wyposażenie w sprzęt (telefon, komputer etc.)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień