Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy/a ds. Należności

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Działamy od 50 lat, w 45 krajach, zatrudniając 8 tysięcy pracowników, docierając do 44 mln użytkowników, oferując wsparcie w obszarach motywacji pracowników, premiowania partnerów biznesowych oraz zarządzania wydatkami służbowymi.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Codzienna weryfikacja płatności kontrahentów w systemie i akceptacja realizacji zamówień
    • Monitorowanie księgowań pomiędzy systemem księgowym a systemem zamówień
    • Bieżąca analiza i kontrola należności, monitoring terminowości płatności Weryfikacja limitów kredytowych kontrahentów
    • Projektowanie i wdrażanie polityki rozliczania należności
    • Potwierdzenie sald należności z kontrahentami oraz windykacja należności
    • Bezpośredni telefoniczny kontakt z kontrahentami w celu wyjaśniania niezgodności
    • Przygotowanie uzgodnień kont
    • Udział w procesach zamknięcia miesiąca
    • Sporządzanie dokumentacji na potrzeby audytu i raportowania grupowego
    • Wspieranie zespołu księgowego i rozwijanie umiejętności w innych obszarach (środki trwałe, zapasy, zobowiązania, podatki)

    Twój profil:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne
    • Posiadasz roczne doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku
    • Ustawa o rachunkowości nie ma przed Tobą tajemnic
    • Charakteryzuje Cię poczucie humoru, cierpliwość, optymizm i ciekawość świata
    • Dodatkowym atutem będzie certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

    Oferujemy:

    • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie kolegów
    • Możliwość rozwoju kompetencji w innych obszarach rachunkowości
    • Opiekę medyczną
    • Kartę Lunch– dofinansowanie posiłków w wysokości 200 pln miesięcznie

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.