Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy księgowy/a - staż

IMA Polska S.A.

  • Polna 21, Murowana Goślina
    Murowana Goślina, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Polna 21

Murowana Goślina

Twój zakres obowiązków

  • Do twoich zadań należeć będzie:

  • ewidencjonowanie dokumentów kosztowych,

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów w wewnątrz firmy,

  • pomoc w codziennej pracy działu księgowego,

  • księgowania faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych,

  • uzupełnianie i weryfikacja baz danych,

  • przygotowywania raportów i sprawozdań,

  • prowadzenia i kontroli rozrachunków,

  • pomoc przy rozliczaniu projektów unijnych i inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym

  • studia lub w trakcie

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość rachunkowości i zasad księgowania,

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy i współdziałania w zespole,

  • samodzielność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • wynagrodzenie za okres stażu,

  • zróżnicowany zakres obowiązków,

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • możliwość pracy w nowocześnie zarządzanej organizacji.

O nas

Spółka IMA Polska S.A. zajmuje się wytwarzaniem bioetanolu, suszu kukurydzianego oraz produkcją energii i nawozów. Działalność jest prowadzona w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Murowanej Goślinie. Spółka dynamicznie rozwija swoje moce produkcyjne, bazę magazynową oraz jest zaangażowana w przedsięwzięcia inwestycyjne o charakterze innowacyjnym. W kolejnych latach zamierzamy konsekwentnie poszerzać ofertę produktową oraz podnosić jakość świadczonych usług. Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych pracowników, którzy pomogą nam realizować założone cele.