Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient, międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości, notowana na giełdzie w Londynie, obecna w Polsce od 2004 roku poszukuje pilnie do Działu Księgowości w Warszawie:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Cel Stanowiska:
    Tworzenie zapisów księgowych w ramach księgowości zarządczej, opracowanie danych na potrzeby analiz finansowych oraz przygotowanie rekomendacji dla Klientów Zewnętrznych- właścicieli nieruchomości komercyjnych (biurowców i galerii handlowych).

    Poszukiwany kandydat:
    Prezentuje wysoki poziom codziennej obsługi Klienta zewnętrznego, jest samodzielny, pełen energii, innowacyjny w podejściu do rozwiązywania trudności i z sukcesem pracuje w Zespole.

    Zakres obowiązków:

    • Dekretacja i księgowanie dokumentów;
    • Terminowa i poprawna ewidencja księgowa i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
    • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.;
    • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;
    • Przeprowadzanie bieżącej kontroli kont (analiza rozrachunków z klientami, publiczno-prawnych, kosztowych);
    • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
    • Monitorowanie umów sprzedaży usług w zakresie zmiany stawek oraz rozliczeń finansowych;
    • Rozliczanie faktur importu i eksportu oraz różnic kursowych;
    • Sporządzanie bilansu zysków i strat;
    • Sporządzanie bilansu i rachunku wyników na koniec miesiąca.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki księgowe, finansowe i ekonomiczne;
    • Przynajmniej roczne doświadczenie w dziale finansowym;
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku biznesowym;
    • Biegłość w obsłudze pakietu MSOffice, w tym szczególnie Excel

    Mile widziane:

    • Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość będą stanowić dodatkowy atut;

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudniania w organizacji o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych;
    • Praca w dynamicznym, młodym zespole;
    • Stały rozwój kompetencji, w tym związanych ze specyfiką rynku nieruchomości;
    • Atrakcyjne benefity- prywatna opieka medyczna i karta sportowa

    Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać klikając przycisk do aplikowania.