Oferta pracy

Młodszy Księgowy AP z językiem francuskim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14

Poznań

INTERNAL Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstała w kwietniu 2016 roku jako centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting), z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania. Spółka wykonuje usługi księgowe dla innych europejskich organizacji Grupy Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

Aktualnie otwierając nowy oddział poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Weryfikacja faktur
  • Księgownie faktur
  • Przygotowanie propozycji płatności
  • Utrzymywanie stałych danych dostawców
  • Opracowywanie monitów (bez ponagleń sądowych)
  • Opracowywanie zapytań od dostawców
  • Potwierdzanie sald od dostawców
  • Self billing

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w księgowości, mile widziane doświadczenie w SSC
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie zaawansowanym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Ugruntowana wiedza z obszaru księgowości, mile widziana w obszarze zobowiązań (AP)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w finansach lub księgowości
  • Znajomość programu SAP będzie zaletą
  • Orientacja na klienta
  • Dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów
  • Proaktywna postawa

Oferujemy:

  • Realne możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Zniżki pracownicze
    na zakup samochodów VW
  • Nowoczesne
    i przestronne biuro
    w centrum Poznania
  • Bony świąteczne i wakacyjne
  • Premia roczna uzależniona
    od wyników pracy
  • Świeże owoce

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez przycisk „Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy