Oferta pracy

Młodszy Księgowy AP z językiem niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Szyperska 14

Poznań

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

Aktualnie poszukujemy:

Zadania:

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable),
  • Księgowanie faktur od dostawców,
  • Wykonywanie płatności manualnych,
  • Księgowanie zaliczek,
  • Potwierdzanie sald,
  • Opracowywanie wezwań do zapłaty,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych,
  • Kontakt z dostawcami oraz lokalnymi działami (księgowym, fachowym) w Niemczech.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Mile widziana jest znajomość języka angielskiego,
  • Analityczne myślenie, dobra organizacja pracy, chęć pracy z danymi liczbowymi oraz chęć rozwoju w procesach księgowych,
  • Dokładność, koncentracja na szczegółach,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Orientacja na klienta,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale zobowiązań,
  • Znajomości programów komputerowych (pakiet MS Office).

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazna i otwarta kultura organizacyjna,
  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Zniżki pracownicze
    na zakup samochodów VW
  • Nowoczesne
    i przestronne biuro
    w centrum Poznania
  • Bony świąteczne i wakacyjne
  • Premia roczna uzależniona
    od wyników pracy
  • Świeże owoce

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez przycisk „Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy