Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy AR

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

    Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.
    miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Sporządzanie faktur i wysyłanie ich do naszych klientów
    • Tworzenie i utrzymywanie danych klienta w  systemie księgowym
    • Analizowanie i uzgadnianie rozliczanych działań zgodnie z zawartymi umowami z klientami
    • Zapewnienie prawidłowych zasad podatku VAT
    • Przetwarzanie not kredytowych dla klientów
    • Tworzenie wymaganych raportów

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie w obszasze Finansów/Księgowości/Rachunkowości
    • Bardzo dobra znjajomość języka angielskiego (B2/C1)
    • Chęć uczenia się i pozyskiwania nowych umiejętności
    • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
    • Roczne doświdczenie w obszarze księgowości AR będzie atutem

    Oferujemy:

    • Szkolenie wdrożeniowe, które umożliwi Ci zdobycie specjalistycznej wiedzy
    • Możliwość pracy w zgranym zespole, który chętnie dzieli się zdobytym doświadczeniem
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę Multi Sport

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;