Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Księgowy

FCA Services Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Praca z systemem SAP

  • Kontrola poprawności danych

  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur

  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku

  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta zagranicznego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Mile widziana znajomość podstaw rachunkowości

  • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane

  • Wykształcenie ekonomiczne

  • Znajomość dodatkowego języka obcego

  • Znajomość systemu SAP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych organizacji na Podbeskidziu

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa z Działem HR

3

Rozmowa z kierownikiem zespołu

4

Decyzja

FCA Services Polska Sp. z o.o.

FCA Services Polska Sp. z o.o. jest spółką międzynarodowej grupy Fiat Chrysler Automobiles, świadczącą usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe dla spółek należących do Grupy. Usługi finansowo-księgowe obejmują szereg działań składających się na procesy Purchase-To-Pay, Order-To-Cash, obsługę środków trwałych oraz księgowość główną i sprawozdawczość. W Polsce zatrudniamy ponad 1100 osób, z czego około 960 pracuje w Bielsku-Białej, pozostali zatrudnieni są w biurach głównie z Tychach, Sosnowcu i Płocku.

W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem naszej spółki, poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy w ramach księgowości klientów zagranicznych.

Jesteśmy zainteresowani zarówno specjalistami, jak i kandydatami szukającymi pierwszych doświadczeń zawodowych.

Przewiń do profilu firmy