Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy do spraw Należności

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bioMérieux, światowy lider diagnostyki in vitro, działa już od 50 lat i oferuje rozwiązania diagnostyczne (aparaty, odczynniki), które pozwalają określić źródło choroby lub zakażenia przyczyniając się w ten sposób do polepszenia stanu zdrowia pacjentów oraz zwiększenia bezpieczeństwa konsumentów.

    W związku z prężnym rozwojem poszukujemy do jednej ze spółek z grupy bioMerieux, bioMerieux SSC Europe osób gotowych do podjęcia nowych wyzwań w strukturze SSC. Poszukujemy osób dążących do własnego rozwoju, otwartych na ludzi i nową wiedzę oraz zaangażowanych i chętnych do pracy.

    Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, odpowiada Ci zakres przedstawionych zadań a jednocześnie spełniasz nasze oczekiwania to być może to właśnie Ciebie szukamy!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Rozliczanie należności
    • Uaktualnianie danych klientów
    • Zarządzanie procesem przedpłat
    • Przygotowywanie raportów i miesięcznych uzgodnień zgodnie z wymogami korporacji
    • Współpraca z lokalnymi spółkami
    • Przygotowywanie wezwań do zapłaty
    • Tworzenie kopii faktur

    Wymagania

    • Wykształcenie kierunkowe lub ostatni rok studiów (finanse i rachunkowość)
    • Co najmniej bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows
    • Umiejętności analityczne, koncentracja na szczegółach, dokładność
    • Orientacja na rezultat
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • Umowa o pracę
    • Pakiet benefitów (usługi medyczne, system kafeteryjny MyBenefit, nauka języków obcych)
    • Dobra atmosfera i współpraca w zespołach
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia merytoryczne, jasno określona ścieżka awansu)
    • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku w firmie o wysokich standardach etycznych
    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez bioMerieux Polska Sp. z o.o. i bioMerieux SSC Europe Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.