Oferta pracy

Młodszy Księgowy (dział Księgi Głównej)

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Jesteś księgowym z zamiłowaniem do liczb i procesów rachunkowych? Masz minimum roczne doświadczenie w księgowości i wiedzę z zakresu rachunkowości?

To mamy pracę dla Ciebie!

Poszukujemy księgowego do działu księgi głównej w największej duńskiej firmie z branży handlu detalicznego zlokalizowanej w Szczecinie.

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie oraz weryfikacja dokumentów księgowych w obszarze GL

  • Praca przy procesach dotyczących zamknięcia miesiąca oraz roku

  • Uzgadnianie sald kont biznesowych

  • Standaryzacja oraz optymalizacja procesów księgowych

  • Komunikacja z pracownikami firmy, również w języku angielskim

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy w księgowości

  • Wiedza dotycząca zagadnień z dziedziny rachunkowości

  • Sprawnego poruszania się w programie MS Excel

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęci rozwoju w kierunku pełnej księgowości

  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kartę zniżkową do sieci sklepów

  • Kartę medyczną oraz sportową

  • Programy pracownicze z nagrodami

  • Dofinansowanie do posiłków w pracy

  • Premie świąteczne

  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu

  • Owocowy tydzień

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy