Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Księgowy (Dział Płatności)

Advisory Group TEST Human ResourcesO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest przedsiębiorstwo z branży „Home Improvement” prowadzące sieć ponad 1,380 sklepów w 8 krajach Europy, zatrudniające 79 tys. pracowników.

Ponad 3 lata temu firma otworzyła Globalne Centrum Usług Wspólnych w Krakowie, do którego poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

Region:
Kraków, małopolskie
Młodszy Księgowy (Dział Płatności)Numer ref.: 7103

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana księgowość lub finanse)
  • Doświadczenie zawodowe w księgowości lub pracy biurowej mile widziane
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomość systemu księgowego SAP (dodatkowy atut)

Obowiązki:

  • Księgowanie faktur przychodzących
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami
  • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
  • Przygotowywanie płatności
  • Rozliczenia międzyokresowe
  • Współpraca z innymi zespołami zgodnie z wymaganiami

Oferujemy:

Pakiet socjalny
Programy szkoleniowe
  • Możliwość pracy w wielonarodowym / wielokulturowym zespole
  • Atrakcyjną lokalizację biura w budynku klasy A w odległości 5 minut od transportu publicznego
  • Przyjazną i wspierającą kulturę firmy
  • Wygodne środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne