Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA S.A.

Roberta de Plelo 6

Przeróbka

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego

  • Księgowanie wyciągów bankowych Spółki

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Przygotowywanie dokumentów i korespondencji dotyczącej windykacji należności

  • Prowadzenie kartotek różnic kursowych oraz bieżące rozliczanie rozrachunków walutowych.

  • Prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów materiałowych.

  • Prowadzenie rozliczeń konta ZFŚS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, kierunkowe wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym będzie dodatkowym atutem

  • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy w księgowości

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, dokładność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • System Pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Zapewnimy ciekawy pakiet socjalny

O nas

Jesteśmy największym i najbardziej uniwersalnym operatorem przeładunkowym w polskich portach morskich.

Kompleksowo obsługujemy ładunki - przeładunki, składowanie.

Działamy na przecięciu głównych szlaków europejskich.