Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy

LTE Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Sportowa 8c

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów źródłowych pod względem formalno-rachunkowym

  • Ewidencjonowanie transakcji w systemie finansowo-księgowym (wdrożony system OCR), dodatkowo w systemie pomocniczym

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Ewidencjonowanie obrotu gotówkowego

  • Rozliczanie i księgowanie wydatków pracowników / zleceniobiorców

  • Przygotowywanie przelewów (eksport z programu księgowego do systemu bankowego)

  • Kontakt z kontrahentami w zakresie uzgadniania rozrachunków

  • Przygotowywanie raportów do GUS

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w księgowości minimum 1 rok

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

  • znajomość programu Sage |Symfonia 50cloud jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premię roczną

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej grupie kapitałowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samodzielność, swobodę w ramach organizacji czasu pracy

  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy

O nas

LTE Polska Sp. z o.o. z oddziałem w Gdyni to międzynarodowy przewoźnik kolejowy należący do Rhenus i GKB oferujący kompleksowe usługi klasy Premium. Wykorzystuje wielosystemowe lokomotywy, wykwalifikowany personel i nowoczesny nadzór dyspozytorski. Celem firmy jest niezawodność oraz wysoka elastyczność, a także zbudowanie silnej marki oraz otwartość na wszystkich klientów w 8 krajach Europy w których Grupa LTE realizuje przewozy.