Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy - j. angielski

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 28 krajach na całym świecie.

    Poszukujemy kandydata do Działu Finansów na stanowisko:

    MŁODSZY KSIEGOWY – J. ANGIELSKI
    Umowa na 18 miesięcy (przez agencję pracy tymczasowej)
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • Rejestrowanie faktur
    • Pomoc w przygotowywaniu zestawień, analiz i raportów z obszaru finansów
    • Wprowadzanie zapisów dokumentów do programu księgowego zgodnie z procedurami
    • Archiwizacja dokumentów księgowych
    • Administracyjne prace biurowe

    Wymagania:

    • Komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego
    • Wiedza z zakresu księgowości – absolwenci mile widziani
    • Wykształcenie minimum średnie (preferowane ekonomiczne)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
    • Dokładność i sumienność
    • Szybkość oraz łatwość przyswajania wiedzy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cenionych przez pracodawców kwalifikacji
    • Zdobycie doświadczenia w zakresie finansów w renomowanej firmie międzynarodowej
    • Rozwój umiejętności w zakresie obsługi systemu SAP – szkolenie wewnętrzne
    • Profesjonalną i miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane ubieganiem się o powyższe stanowisko pracy, prosimy o przesłanie CV.

    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
    Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych
    : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).