Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy - j. angielski

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 28 krajach na całym świecie.

Poszukujemy kandydata do Działu Finansów na stanowisko:

MŁODSZY KSIEGOWY – J. ANGIELSKI
Umowa na 18 miesięcy (przez agencję pracy tymczasowej)
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie faktur
  • Pomoc w przygotowywaniu zestawień, analiz i raportów z obszaru finansów
  • Wprowadzanie zapisów dokumentów do programu księgowego zgodnie z procedurami
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Administracyjne prace biurowe

Wymagania:

  • Komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu księgowości – absolwenci mile widziani
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane ekonomiczne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Dokładność i sumienność
  • Szybkość oraz łatwość przyswajania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cenionych przez pracodawców kwalifikacji
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie finansów w renomowanej firmie międzynarodowej
  • Rozwój umiejętności w zakresie obsługi systemu SAP – szkolenie wewnętrzne
  • Profesjonalną i miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ubieganiem się o powyższe stanowisko pracy, prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych
: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).