Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Księgowy (Junior Accountant)

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Capita jest wiodącym dostawcą usług biznesowych, zatrudniającym ponad 70 000 pracowników, działającym w Wielkiej Brytanii, Europie, Indiach i Afryce Południowej. Capita Polska wspiera klientów z różnych sektorów, w tym: edukacji, transportu, zdrowia, życia i emerytur, ubezpieczeń oraz innych organizacji sektora prywatnego i publicznego. Uznany za najbardziej dynamicznie rozwijające się BPO w Polsce - przyznawany przez Outsourcing Stars i CEE Awards.

    Obecnie poszukujemy osoby, które chciałyby pogłębiać swoją wiedzę w zakresie księgowości na stanowisku:
    Workplace: Kraków
    Departament: Internal Finanse

    Obowiązki:

    • Procesowanie faktur zakupowych
    • Prowadzenie rejestru środków trwałych
    • Uzgadnianie kont
    • Uczestniczenie w rocznym audycie
    • Kontakt z dostawcami i kontrola rozrachunków

    Wymagania:

    • Znajomość polskich zasad księgowości oraz prawa podatkowego
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie z zakresu finansów, księgowości lub ekonomi
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
    • Dbałość o szczegóły, dokładność
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Miejsce pracy w centrum miasta przy ul. Lubicz 23
    • Wspaniałą atmosferę
    • Balans pomiędzy życiem zadowowym a prywatnym (8-godzinny dzień pracy wraz z wliczoną 30-minutową przerwą na lunch)
    • Dostęp do bezpłatnych zajęć z języka angielskiego z naszym dedykowanym angielskim trenerem
    • Szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji
    • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
    • Kartę Multisport lub MultiKafeteria
    • Darmowe owoce w każdy poniedziałek
    • Możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach sportowych i charytatywnych
    bottom

     Jeżeli oferta brzmi dla ciebie interesująco, aplikuj klikając przycisk poniżej:

    Prosimy o zawarcie w CV nowej klauzuli zgody w następującym brzmieniu:
    • Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Capita (Polska) Sp. z o.o. adres siedziby: ul. Lubicz 23, 31-503 Kraków, jako administratora, oraz w celach rekrutacji na stanowisko [wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz] przez okres 6 miesięcy od daty przesłania swojego CV. Mam świdomość możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem
    W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych, konieczne jest dodatkowo załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody w następującym brzmieniu
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Capita (Polska) Sp. z o.o. adres siedziby: ul. Lubicz 23, 31-503 Kraków, jako administratora w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od daty przesłania swojego CV.  Mam świadomość możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

    Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłane CV oraz za poświęcony czas.

    Powodzenia!