Oferta pracy

Młodszy Księgowy - Junior Accountant

Waryński S.A. Grupa HoldingowaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma deweloperska poszukuje do Działu Księgowości osobę na stanowisko:

Młodszy Księgowy/Junior Accountant

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie księgowości spółek należących do Grupy,
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji księgowej, kontakty z urzędami (ZUS, US, inne),
  • czynny udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, kierunek finanse i księgowość lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie w dziale księgowości będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • rzetelność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju i  podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • pakiet benefitów (możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego, dodatkowego ubezpieczenia na życie, karta lunchowa)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, system premiowy,

Osoby zainteresowane udziałem w procesie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy